794 494 494      
 
Wyposażenie
 
Wyposażenie
 
 
Wszystko czego potrzebujesz
Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszej bacówce, naprawdę spory domek składa się z dwóch niezależnych sypialni salonu oraz łazienki wszystkie te miejsca połączone są dużym korytarzem. 
 
Domek w sezonie zimowym ogrzewany za pomocą bezobsługowego centralnego ogrzewania, z automatyczną regulacją temperatury dodatkowo można korzystać z kominka. Gwarantujemy pełny komfort ciepłą wodę oraz optymalną temperaturę nawet w najmroźniejsze dni zimy.
 
Aneks Kuchny został wyposażony miedzy innymi w podstawowe elementy typu sztućce, talerze, garnki, patelnie, kubki, lodówkę z zamrażarką oraz kuchenkę gazową.
 
W domku został zainstalowany wzmacniacz zasięgu oraz router wi fi, Internet ze względu na niski poziom połączenia z siecią może posłużyć do podstawowych zadań. Warto zaopatrzyć się w płyty lub pendrive chcąc skorzystać z 120 calowego projektora oraz amplitunera 5.1, telewizor 42 cale wraz z tv naziemną jest również dostępny.
 
Na zewnątrz ciągle się coś zmienia, jest miejsce na ognisko czy grill do dyspozycji gości są dwa rowery górskie, hamak oraz głowna atrakcja ruska balia.
 
Ruska balia
Jak to działa - niewątpliwie wyjątkowa i rzadko spotykana atrakcja koszt zorganizowania jej to jednorazowo 300zł jest możliwość korzystania więcej niż jedną dobę lecz wiąże się to z temperaturą na zewnątrz oraz już niewielkimi kosztami jej dogrzewania następnego dnia – dwu metrowa beczka z naturalnego drzewa modrzewiowego napełniamy źródlaną górską wodą prawie 3000l po 40minutach jest gotowa do opalania - nagrzanie jej do optymalnej temperatury około 40 stopni C zajmuje około 7godzin, należy systematycznie średnio co pół godziny dokładać specjalnie do tego celu przygotowanego brykietu drzewnego. Z balli można korzystać całorocznie na przeszkodzie nie stoi deszcz śnieg upał tym bardziej mróz polecamy głownie rodzinom oraz grupom znajomych atrakcja na wysokim poziomie dzięki jakości beczki oraz samym pełnym prywatności otoczeniu domku.
 
Dodatkowo
Całorocznie można zrobić przed domkiem tradycyjne ognisko jeśli jednak będzie potrzeba większej ilości drewna prosimy o info wcześniej zostanie odpłatnie przygotowane, w gratisie dostajemy koszyk scypanego drzewa na grilla lub nie duże ognisko taka ilość jest w sam raz. 
 
Zimą możliwość zorganizowania kuligów oraz całorocznie offrowdowej wyprawy.
© 2020 bacowkagorce.pl • Wszystkie prawa zastrzeżone