794 494 494      
 
Wyposażenie
 
Wyposażenie
 
 
Wszystko czego potrzebujesz
 
Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszej bacówce, naprawdę spory domek składa się z dwóch niezależnych sypialni salonu oraz łazienki wszystkie te miejsca połączone są dużym korytarzem.

Domek w sezonie zimowym ogrzewany za pomocą bezobsługowego centralnego ogrzewania, z automatyczną regulacją temperatury dodatkowo można korzystać z kominka. Gwarantujemy pełny komfort ciepłą wodę oraz optymalną temperaturę nawet w najmroźniejsze dni zimy.

Aneks Kuchny został wyposażony miedzy innymi w podstawowe elementy typu sztućce, talerze, garnki, patelnie, kubki, lodówkę z zamrażarką oraz kuchenkę gazową.

W domku został zainstalowany router wi fi, Internet ze względu na niski poziom połączenia z siecią może posłużyć do podstawowych zadań. Warto zaopatrzyć się w płyty lub pendrive chcąc skorzystać z 100 calowego projektora oraz amplitunera 5.1, telewizor 42 cale wraz z tv naziemną jest również dostępny. Można również skorzystać z własnego źródła dźwięku (Jack 3,5 wejście słuchawkowe starsze telefony i laptopy oraz wejście obrazu HDMI).

Na zewnątrz ciągle się coś zmienia, jest miejsce na ognisko czy grill do dyspozycji gości są dwa rowery górskie, hamak oraz główna atrakcja ruska balia.
 
 
Ruska balia
Jak to działa - niewątpliwie wyjątkowa i rzadko spotykana atrakcja koszt zorganizowania jej to jednorazowo 300zł balia wcześniej zostaje zdezynfekowana oraz jeśli goście sobie życzą napełniona wodą - dwu metrowa beczka z naturalnego drzewa modrzewiowego napełniamy źródlaną górską wodą prawie 3000l po 40minutach po uzyskaniu minimalnego poziomu wody jest gotowa do opalania - nagrzanie jej do optymalnej temperatury około 40 stopni C zajmuje około 7godzin, należy systematycznie średnio co godzinę dokładać specjalnie do tego celu przygotowanego brykietu drzewnego. Powyższa cena obejmuje dwie doby można korzystać dłużej lecz to już kwestia indywidualnego ustalenia (woda nie zwiera chemii, nie jest w czasie używania filtrowana po 2 dobach przy większej ilości osób nie nadaje się już do użytku , Z bali można korzystać całorocznie na przeszkodzie nie stoi deszcz śnieg upał tym bardziej mróz polecamy głownie rodzinom oraz grupom znajomych atrakcja na wysokim poziomie dzięki jakości beczki oraz samym pełnym prywatności otoczeniu domku.
 
Dodatkowo
 
Całorocznie można zrobić przed domkiem tradycyjne ognisko większe ilości drewna są dostępne odpłatne już przy wyjeździe, drewno jest przygotowane oraz ułożone tak aby każdy mógł się rozeznać o jego kosztach.

Zimą możliwość zorganizowania kuligów oraz całorocznie offroadowej wyprawy.
 
© 2023 bacowkagorce.pl • Wszystkie prawa zastrzeżone